קטלוג המוצרים

ספריות ברזל

הספרייה עשויה מברזל שהוא חומר חזק ועמיד. השימוש בברזל באדריכלות היה נוהג מקובל במשך מאות שנים, מהמרחצאות הרומיים ועד למגדל אייפל. בחלק זה נחקור את ההיסטוריה של הברזל באדריכלות ועיצוב יתרונותיו וחסרונותיו. ברזל הוא מתכת ששימשה לייצור דברים רבים. זה יכול לשמש ליצירת מבנים, גשרים, ואפילו רהיטים. הברזל חזק ויציב ויחזיק מעמד לאורך זמן.

מידע נוסף בנושא

ספריה מברזל לרכישה אצלנו

ספרייה העשויה מברזל היא סוג של ספרייה המעוצבת עם ברזל כחומר העיקרי שלה. הרעיון הבסיסי מאחורי סוג זה של מבנה הוא כי מדפי הספרים, השולחנות והספסלים בתוך הספרייה בנויים ממתכת. ספרייה מסוג זה שמה לה למטרה לספק אווירה מרגיעה לקריאה וללימוד. חברת Kitchen Art מייצרת ספריות מברזל לבית ולעשייה ברמת גימור הגבוהה ביותר.

ספרייה עשויה ברזל

הרעיון של ספרייה עשויה ברזל אולי נשמע מוזר. אבל, זה למעשה רעיון מאוד מעשי ושימושי. ספריות ברזל הן דרך לאחסן ספרים בצורה ידידותית לסביבה שהיא גם חסכונית. ניתן למחזר את המתכת, כלומר ניתן לעשות שימוש חוזר בספריות שוב ושוב. בנוסף, העיצוב של ספריות אלה הופך אותן לקלות לתחזוקה ולשמירה על נקיון. ספריית ברזל היא ספרייה שעשויה ממתכת. ספריית המתכת הראשונה נוצרה בשנת 1857 על ידי האדריכל שארל-אדואר ז'נרט, שגם תכנן את ארמון וסטמינסטר. ספריות מתכת נתפסות לעתים קרובות כסמל של עושר וכוח. הם בנויים בדרך כלל לאחסון אוספים גדולים של ספרים, וניתן למצוא אותם במוסדות יוקרתיים רבים כמו הספרייה הבריטית בלונדון או הספרייה הציבורית של ניו יורק.

יתרונות ספריה מברזל

ספרייה העשויה מברזל עמידה יותר ומחזיקה מעמד זמן רב יותר מאשר ספרייה מעץ. הברזל גם חסין אש מה שהופך אותו בטוח יותר לאחסן ספרים בספריית ברזל. הספרייה היא מקום שאליו אנשים הולכים לקרוא ספרים. זה גם המקום שמאחסן את כל הספרים האלה. אבל מה אם הייתה לנו ספרייה מברזל? זה אומר שצריך לבנות את הספרייה בצורה שתעמוד במשקל של הספרים הכבדים הללו. היינו צריכים גם לוודא שאין נקודות תורפה בקירות, כדי שהם לא יתפרקו כשמישהו ינסה להוציא ספר.

ספריה ממתכת

אחד הרהיטים השימושיים ביותר שתרכשו אשר ישמש אתכם שנים רבות קדימה הוא ספריה ממתכת. ספריה היא תמיד דבר שימושי והיא מתאימה למגוון סוגי חללים כמו למשל הכניסה לבית, חדר עבודה ביתי, סלון, משרד ועוד. גם מעבר דירה מייצר הזדמנויות חדשות לשימוש עבר ספריה כזו ולכן מדובר ברהיט מבוקש. על מנת להבטיח איכות ועמידות טובה של משקלים והחומר עצמו כדאי מאוד לרכוש ספריה עשויה מתכת. ספריה עשויה מחומרים אחרים כמו למשל סיבית או עץ היא ספריה שתדרוש מכם תחזוקה ותשומת לב. ולכן על מנת ליהנות מכל היתרונות כדאי לבחור ספריה מחומר גלם מתכת. המתכת הינה חזקה ועמידה, ואתם יכולים לשלב אותה במספר גוונים בעלי נוכחות דומיננטית שיכניסו הרבה עוצמה לעיצוב החלל. אצל Kitchen Art תמצאו ספריה עמידה ממתכת לצרכים שלכם.

ספריה ממתכת דקורטיבית

חשוב מאוד שספריה בבית תהיה מעוצבת ודקורטיבית. גם אם מדובר בעיצוב מינימלי אחרי הכל אנחנו רוצים רהיט שישתלב בריהוט הקיים ויעשיר אותו. ספריה ממתכת מאפשרת לכם משחק ומנעד עיצובי משום שהמתכת היא בעלת אפיון אחיד, וניתן לשלב בה חפצי נוי בצבעים שונים, מרקמים שונים של ספות ושולחנות בחלל בו היא ממוקמת, ולמעשה ספריה כזו לא מגבילה אתכם מבחינת החופש העיצובי. ניתן לשלב ספריה מחומר מתכת במגוון מידות וגדלים מודולריים בהתאם לחלל הביתי, וניתן כמובן לשלב ספריה גבוהה או נמוכה בהתאם לצרכים שלכם.

המחיר ורכישה

בכדי לרכוש חכם ספריה ממתכת אחד הדברים החשובים הינם בחירת הספק ממנו אתם מבצעים את ההזמנה. יש הרבה ספקים בשוק של ספריות ורהיטים אבל לא כולם איכותיים ומציעים חומרי גלם משובחים. ספריה היא ריהוט שמטרתו לשרת אתכם לתקופה ארוכה בדירות שונות ולצרכים שונים, ולכן ללא ספק שווה להשקיע במקרה הזה. כמובן שחשוב לבקש את תעודת האחריות ולהבין בדיוק מהו תהליך האספקה. תוכלו לבדוק על הזמנת ספריה ממתכת אצל Kitchen Art אשר מציע לכם מגוון רהיטים ואביזרים משלימים לחלל הביתי. כל רהיט הוא איכותי ביותר ועשוי מחומרים עמידים ומשובחים אשר יספקו לכם הנאה ושימוש אמין למשך שנים ארוכות.

ספריות מעוצבות מברזל

רהיטים בבית יש להם תפקיד מאוד חשוב בכל הקשור לעיצוב ופונקציונאליות. אחד הפתרונות הנהדרים בהקשר הזה הוא לשלב בתוך הנוף  הביתי ספריות מעוצבות מברזל. ולא רק לשימוש ביתי אלא גם למשרדים וחללים מסחריים. ספריה עשויה מברזל תשרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות, תספק לכם נוכחות עיצובית משמעותית בתוך החלל והיא תכיל קיבולת משקל רבה. היא משמשת מסיבה זו גם כרהיט דקורטיבי וגם כפתרון לאחסון, ולכן היא שימושית מאוד עבור חללים ביתיים ומשרדיים כאחד. הנה לפניכם כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים ספריה מעוצבת מברזל אצל Kitchen Art למשל אשר מציעה לכם ספריות מברזל באיכות גבוהה ביותר.

מידות ספריות מעוצבות מברזל

אחד האלמנטים החשובים בהזמנת ותכנון ספריות מעוצבות מברזל הוא הגודל והמידות. לכל בית ולכל משרד צרכים שונים ונתונים אחרים מבחינת מידות ואפשרויות שונות בחלל. יש כמובן גם אילוצים שונים ואנחנו מעוניינים שהרהיט יספק פתרון כולל לכל הצרכים שלנו. חשוב מאוד לכן לבצע מדידה מדויקת של החלל ושל מידות הספריה הדרושה לכם, ותמיד מומלץ שאיש מקצוע יבצע את המדידה ובייחוד כאשר מנעד המשחק מבחינת המידות הוא קריטי ולא רחב. מן הצד נראה כי מדידה היא פעולה פשוטה למדי שניתן לבצעה בצורה מדויקת ללא מאמץ ומומחיות אך כן נדרשת כאן הבנה ודיוק.

עיצוב החלל

ובכל הקשור לעיצוב החלל הפנימי של המשרד או הבית הרי שהרמוניה של ספריה מעוצבת בתוך החלל הביתי למשל יש בה תרומה משמעותית לפרודוקטיביות שלכם. ולכן חשוב שתהיה הרמוניה מבחינת שילובי הצבעים של הספריה לעומת יתר הרהיטים באותו החלל. חשוב כמובן גם לבצע התאמה מבחינת חומרים וניגודיות. ספריות מעוצבות מברזל הן מומלצות ביותר וישמשו אתכן בצורה איכותית. הן מתאימות לשילוב לצד סוגים מגוונים של רהיטי עץ למשל ורהיטים נוספים, וניתן תמיד לגוון ולשלב עם העיצובים השונים ללא שום בעיה. תוכלו לקבל ייעוץ והתאמה של ספריה מברזל לחלל שלכם אצל Kitchen Art אשר מספקים לכם מענה כולל ושלם לספריות מעוצבות מברזל –  הכל מא' עד ת'. תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים ועוד הרבה יותר.

ספריית ברזל שחור

יש מגוון עצום של רהיטים שתוכלו לשלב בבית או במשרד שלכם. אחד הפריטים השימושיים שישנם הינו ספריית ברזל שחור. יש כאן כמה יתרונות חשובים מבחינת החומר והצבע, והמבנה. כדאי מאוד לשלב ספרייה כזו בבית שלכם  – בסלון, בכניסה לבית או בחדר העבודה. לפני שרוכשים ספרייה מברזל יש כמה דברים שרצוי לדעת, והנה לפניכם טיפים ונקודות חשובות בנושא. אצל Kitchen Art תוכלו לרכוש ספריית ברזל שחור כאשר תהנו מאיכות ומחומרי גלם משובחים.

שימושים ספריית ברזל שחור

ראשית, פריט ריהוט דומיננטי בעל נוכחות כמו ספריית ברזל שחור מספק לחלל שלכם הרבה עומק ונדבך עיצובי נוסף. מלבד הצד העיצובי הרי שספרייה כזו גם יכולה לעמוד בעומסים עם קיבולת גדולה ולכן מדובר בפתרון מצוין לאחסון של ספרים, קופסאות, חפצי נוי, אלבומים ופריטים נוספים. ניתן לשלב בספרייה מברזל מדפים חשופים לצד מדפים או קוביות אחסון סגורות עם דלת זכוכית למשל או מגוון של חיפויים. ספרייה מברזל שימושית מאוד גם כפריט משלים לחדר עבודה ביתי. הספריה מספקת נוכח משרדי אל תוך המשרד הביתי ובאופן הזה מספקת השראה ועיצוב משרדי ליצירת עבודה פרודוקטיבית יותר גם בבית. שימוש נוסף של ספרייה כזו הוא מילוי חלל ריק בתוך הבית – פתרון מצוין לבתים גדולים או לבית שאינם גדולים בהכרח אך בעלי תקרה גבוהה. ספריה כזו גם מספקת אחסון לספרים וחומרי לימוד ולכן היא שימושית מאוד עבור מרכזי לימוד ומוסדות חינוך המעוניינים לשדרג את העיצוב הפנימי בתוך החללים.

התקנה מקצועית

ולצד כל מה שהוסבר כאן חשוב לזכור שבלעדי התקנה מקצועית, הספריה שלכם כנראה לא תחזיק מעמד שנים ארוכות קדימה. ספריית ברזל שחור היא בעלת משקל וכובד, ולכן חשוב מאוד לחבר ולהתקין היטב, לחזק בחיבורים היכן שנדרש ולבצע שימוש בברגים ומחברים איכותיים. תוכלו להנות מהתקנה איכותית ומקצועית דרך הספק ממנו אתם רוכשים את הספרייה. כאשר תרכשו ספריית ברזל כזו אצל Kitchen Art תהנו משירות, אחריות, התקנה מקצועית וכל ייעוץ לו תזדקקו בצורה המקצועית ביותר שניתן. כדאי מאוד לבחור ספריית ברזל חזקה ועמידה ולא להתפשר במקרה הזה.

ספריה מברזל

לרהט ולחדש את הבית זה קל ופשוט. אחד הרהיטים שמוסיפים המון לאווירה ולעיצוב הפנימי הוא ספריה. ניתן להזמין ספריה מסוגים וחומרים שונים, כאשר אחת ההמלצות היא על ספריה מברזל. מדובר על ספריה חזקה ומוצקה שיש לה נוכחות בחלל, היא מעשירה מאוד את האווירה והיא נשמרת לשנים ארוכות קדימה. מתכת חזקה מברזל מקנה לרהיט עמידות איכותית, שלא ניתן להתחרות בה. אתם נהנים כאן גם מהעובדה שאין צורך לתחזק ולטפל כמו שנדרש למשל ברהיטים עשויים עץ. ניתן לשלב ספריה כזו מברזל בחללים שונים בבית כמו למשל בכניסה, בסלון או בחדר העבודה. אצל Kitchen Art תוכלו להזמין ספריה מברזל בהתאם לצרכים שלכם.

היתרונות ספריה מברזל

רשימת היתרונות של ספריה מברזל היא רשימה ארוכה. היתרון הבולט הוא עמידות לטווח ארוך. כאשר משקיעים כסף ברכישת רהיטים אנחנו רוצים לדעת שעשינו בחירה נכונה. השקעת כסף וזמן לא מבוטל בבחירת הרהיט הם משאבים יקרי ערך. לכן כדאי מאוד לעשות את הבחירה הנכונה וללכת מה שנקרא על בטוח. כאשר אתם רוכשים ספריה העשויה מברזל אתם יודעים שעשיתם קניה טובה. חשוב כמובן לשים לב לפרמטר חשוב בכל הסיפור והוא הספק ממנו רוכשים. יש המון ספקים בשוק אבל חשוב לרכוש מספק אמין ובטוח, כזה אשר יספק לכם את הסחורה בזמן ומספק לכם רהיט מחומר גלם משובח ואיכותי. יש למשל רהיטים שלא עשויים ממש מברזל אלא מצופים בשכבת מתכת דקה, מה שכמובן מאבד מכל האפקט של החוזק והעמידות.

פרטים טכניים והזמנה

כאשר אנחנו מדברים על הזמנת ספריה מברזל חשוב כמובן להתאים את המידות. ספריה כזו העשויה מברזל טבעי בצבע שחור בעלת עובי של 5 מ"מ היא אפשרות טובה מאוד עבור בתים רבים. ספריה כזו תשתלב היטב בנוף הביתי ותאפשר לכם למקם עליה ספרים כבדי משקל וחפצי נוי ללא חשש של קבלת "בטן" או קריסה. אפשרות נוספת היא של ספריית מברזל בעלת קורות יצוקים ושילוב של ויטרינות זכוכית. ניתן לבצע את ההזמנה אצל Kitchen Art וליהנות משירות מלא, תעודת אחריות ואספקה אמינה ואיכותית.